گم شده

من یه هیولا زیر تختم دارم:)

گم شده

من یه هیولا زیر تختم دارم:)

لبخندش وطن است:)

پیام های کوتاه
  • ۱۵ ساعت قبل
    Gol
آخرین بهانه ها

۹ مطلب در آبان ۱۳۹۲ ثبت شده است

بسیجی دیگر اثر ندارد.....

پنجشنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۲، ۰۷:۲۱ ق.ظ
بسیجی امروز هم دلباخته حق است. سالیانی است که روزگار بد تا می‌کند با نیروی مقاومت بسیج. بسیجی چه کند که «حرمت‌شکنان عاشورا» ملیت عراقی نداشتند؟! بسیجی چه کند که «بعضی‌ها» فرورفته بودند در جلد «بعثی‌ها»؟! بسیجی چه کند که هم باید «حفظ خون» کند، هم «حفظ خون دل»؟! بسیجی چه کند که به امام و شهدا، «نواده امام» تهمت می‌زند؟!

از افسران کپی کردم بخونیدش....

چهارشنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۲، ۰۸:۰۳ ب.ظ

از پنجره‌های داخل ساختمان، شراره‌های آتش و فتنه و دود هویدا بود.
ما اما باید به قرارمان می‌رسیدیم. تقاطع پاکستان و بهشتی...
دخترکی با روسری سبز و سنگی در دست، همین که ما را دید شعار داد؛ «توپ، تانک، بسیجی، دیگر اثر ندارد»
کسان دیگری هم بودند!
کمی آن سوتر، سطل‌های زباله آتش گرفته تا وسط خیابان هم رسیده بود!
نیروی انتظامی اما تازه داشت پیدایش می‌شد.
دخترک عرض خیابان را دوید و چند بار دیگری هم شعارش را تکرار کرد
خواست برود زیر برج ابتدای خیابان شهید حق‌پرست که مثلا گیر نیروی انتظامی نیفتد
اما هنوز به پیاده‌رو نرسیده، روسری از سرش افتاد.خواست برگردد که دید تعداد نیروها زیاد شده!
یکی از بچه‌ها که با ما بود،گفت: «نگهدار!»
گفتم: «اینجا خطرناک است، سنگ می‌بارد!»
گفت: «نگهدار بروم روسری‌اش را بدهم!»
گفتم: «تو هم بدتر از من، قیافه‌ات تابلوست.با سنگ می‌زنندها!»
گفت: «نگهدار!»
و رفت و آن روسری سبزرنگ را از کف خیابان برداشت و داد به دختر.
بامزه اینجاست که برای این کار، یک باتوم هم توی آن گیر و دار که جان می‌داد برای سوختن خشک و ‌تر باهم
از دوستان نیروی انتظامی نوش جان کرد!
وقتی این دوست ما برگشت ماشین
به او گفتم: «چی بهش گفتی؟» گفت: «روسری را دادم گذاشت سرش... گفتم؛ اینم از اثر بسیجی!»

.......

شنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۲، ۱۱:۰۶ ق.ظ

لعنت خدا بر  بر فتنه گران عاشورا ی 88

احمق ها نمی دانستند ما روی حسینمان(ع)حساسیم!!!!!!!!!

و باز هم نمی دانستند که اصل ولایت فقیه امام زمان(ع) است.....که با بی شرمی مرگ میگفتند!!!!

لعنت خدا بر شادی کنندگان عاشورا!!!!!!!!!

چه عاشواری 61 هجری قمری و عاشورای 88 هجری شمسی!

و هذا یوم فرحت به  آل و زیاد و آل مروان!!!اللهم العن آل زیاد و آل مروان!!!

و هذا یوم تبرکت به بنو امیه وابن اکله لاکباد اللعن ابن العین علی لسانک و لسان نبیک صلی الله علیه و اله!!!

لعنت خدا آمریکا و اسرائیل و دست نشاده هایشان.....

لعنت خدا بر کروبی و موسوی و تمام کسانی که در آن روز ها با بی شرمی به امام زمانمان(ع) مرگ میگفتند.....

لعنت خدا بر همه شان!!!

لعنت خدا بر کسانی که نمی دانند با مخالف بر ولایت فقیه دارند با امام زمان خود میجنگد....


آهای قمه زن خود شیعه پندار!!!!

شنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۲، ۰۹:۲۸ ق.ظ

قمه زنی!!!لطف کنید تا آخرش را بخوانید

جمعه, ۲۴ آبان ۱۳۹۲، ۱۲:۵۳ ب.ظ

رهبر معظم انقلاب درباره تاریخچه ورود قمه‌زنی به ایران می‌فرمایند: وقتی کمونیست‌ها بر منطقه آذربایجان شوروی سابق مسلط شدند، همه آثار اسلامی را از آنجا محو کردند، فقط یک چیز را اجازه دادند و آن قمه ‌زدن بود.

 

 قیام امام حسین(ع) در هر عصر و زمان و برای هر ملت و مردمی پیامی دارد، پیامی که هیچ‌گاه کهنه نمی‌شود، اما در شرایطی که همواره استعمارگران خون آشام در تلاش بوده‌اند تا نقش عاشورا را کمرنگ کنند و بنیانش را براندازند، مؤثرترین عاملی که می‌تواند آن را برای نسل‌های آینده حفظ کند، مراسم سوگواری امام حسین(ع) است، برپا داشتن مراسمی به یاد سیدالشهدا در ایام مختلف به ویژه دهه محرم و روز عاشورا می‌تواند روشی برای احیا خط ائمه و تبیین مظلومیت آنان باشد، تأکیدهای فراوان پیامبر(ص) و ائمه(ع) به برپایی مراسم سوگواری نیز هماهنگ با این اهداف عالیه بوده است.

اما متأسفانه با گذشت زمان و گسترش مذهب تشیع، این مراسم عزاداری به‌ پاره‌ای از آداب و رسوم قومی و ملی و سلایق فردی و جمعی از جمله قمه‌زنی ممزوج شد که خود می‌تواند مانعی برای درک مناسب پیام عاشورا باشد.

مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم با بیان اینکه مدعیان قمه زنی برای اثبات جواز قمه زنی خود به دلایلی استدلال می کنند، به نقد بررسی این دلایل پرداخته است که در ادامه می‌آید:

*نقد ادله قائلین به جواز قمه‌زنی

۱- افسانه سر به محمل کوبیدن حضرت زینب(س):

قمه زنان به این روایت دروغ استناد کرده و می‌گویند: اگر قمه‌زنی و سر شکافتن در عاشورا و عزای سیدالشهدا جایز نیست، پس چرا حضرت زینب(س) سرش را به چوب محمل کوفت و سر و صورت خود را آغشته به خون کرد.

اصل ماجرا چنین است که فردی به نام «مسلم جصاص(گچکار)» نقل می‌کند: به هنگامی که در حال بازسازی دروازه اصلی شهر کوفه بوده هیاهویی می‌شنود و به سمت هیاهو حرکت کرده و می‌بیند که اسرای واقعه عاشورا در کجاوه بودند و در این هنگام سر بریده امام حسین(ع) را بالای نیزه بردند که حضرت زینب با مشاهده سر بریده برادر، سر خود را از فرط ناراحتی به چوب محمل می‌کوبد، چنانچه خون از زیر مقنعه‌اش جاری شد و با چشم گریان اشعاری را قرائت کردند.[۱]

این مطلب برگرفته شده از کتابی به نام «نورالعین فی مشهد الحسین» است که نویسنده آن مشخص نیست و تنها به ابراهیم بن محمد نیشابوری اسفراینی نسبت داده می‌شود که شخصی اشعری مذهب و شافعی مسلک بود و بسیاری از علما در بی اعتبار بودن آن صحه گذاشته‌اند.

چنانچه محدث بزرگوار مرحوم شیخ عباس قمی صاحب مفاتیح الجنان بیان می‌کند که نسبت سر شکستن به حضرت زینب(س) بعید است، چون ایشان عقیله بنی‌هاشم و صاحب مقام رضا و تسلیم است ، وی سپس با استناد به کتاب‌های معتبر می‌نویسد که اصلاً محمل و هودجی در کار نبود تا آن حضرت سرش را به آن بکوبد.[۲]

۲- جزع برای امام حسین(ع)

قمه زنان با استناد به این موضوع، قمه‌زنی را از مصادیق جزع و عزاداری می‌دانند؛ چون جزع و عزاداری برای امام حسین(ع) از شعائر الهی است، پس قمه‌زنی نیز به تبع آن جایز و حتی مستحب است.

ولی باید دانست که هر فعل و شیئی دارای تعریف و محدوده مشخصی است که این تعریف یا از ناحیه شرع مقدس معین شده و یا عقل و عرف برای آن محدوده معین می‌کند، در اینجا نیز باید محدوده عزاداری توسط شرع یا عقل معین شود.

امام خمینی(ره) در این باره چنین می‌گویند: در اینجا هم باید در خصوص عزاداری و مجالسی که به نام امام حسین(ع) بر پا می‌شود سخنی بگویم، ما و هیچ یک از دینداران نمی‌گوییم که با این مراسم، هر کسی هر کاری می‌کند خوب است، چه بسا علمای بزرگ و دانشمندان، بسیاری از این کارها را ناروا دانسته و از آن جلوگیری کرده‌اند.[۳]

بنابراین در مورد قمه‌زنی باید گفت که هیچ دلیل شرعی که بتوان با آن قمه‌زنی یا اعمال شبیه به آن را به عنوان عزاداری و جزع بر می‌شمرد، وجود ندارد، اما متأسفانه بعضی از طرفداران قمه‌زنی برای این که کار خود را توجیه کنند و وجهه شرعی به آن بدهند، دست به تحریفاتی در متون روایات نیز زده‌اند.

۳- مواسات و همدردی با امام حسین(ع)

دلیل دیگر قمه زنان برای قمه زدن، این است که آنان عنوان می‌دارند که عمل ما نوعی مواسات و همدردی با امام حسین(ع) است، در جواب گفت، ابتدا باید تعریف و محدوده مشخصی برای مواسات مشخص کرد سپس حکم کرد که قمه زنی مصداق مواسات است یا نه؟

مواسات در لغت به معنای آن است که از آنچه داریم به طرف مقابل خویش بدهیم تا با او مساوی شویم، پس اطلاق مواسات بر قمه‌زنی از نظر معنای لغوی غلط است، در اینجا چیزی به امام حسین(ع) داده نشده است، زیرا انجام این امور یا به خاطر دنیای ایشان است که آن حضرت در دنیا نیستند و یا به خاطر آخرت آن حضرت است که ایشان در آخرت، به این کارها نیازی ندارند، پس اگر سیدالشهدا به خاطر نبرد در راه خدا متألم می‌شد، همدردی ما این است که ما هم به خاطر نبرد در راه خدا متألم شویم، زیرا معنای مشارکت همین است که در جای او قرار گیریم.

۴-احیای امر مذهب

مدافعان قمه زنی ادعا می‌کنند که با قمه زنی پایه‌های دین را تقویت کرده و بدین وسیله تعداد علاقه‌مندان به مذهب تشیع را می توان افزایش داد، در جواب از این استدلال باید گفت:

باطل بودن این استدلال بسیار مشخص است، زیرا اصلی‌ترین دلیل حرمت قمه‌زنی موضوع موهن و تضعیف مذهب بودن آن است، به گونه‌ای که انجام آن چهره‌ای زشت و وحشیانه از اسلام در نظر غیر مسلمانان و حتی بعضی از مسلمانان بر جای می‌گذارد.

امام خمینی(ره) در این باره می‌گوید: شما می‌خواهید برای خدا کاری انجام دهید، در شرایطی که کاری به ضرر اسلام تمام شود، بهتر است که انجام نشود، مثلاً قمه‌زنی که موجب وهن اسلام می‌شود شما تا می‌توانید دستجات و سینه‌زنی را با شکوه‌تر انجام دهید.[۴]

۵-استدلال به فرازی از زیارت ناحیه مقدسه

در قسمتی از زیارت منسوب به زیارت ناحیه مقدسه آمده است: «من صبح و عصر بر تو ندبه می‌کنم و به جای اشک‌ها بر تو خون می‌گریم». بعضی‌ها خواسته‌اند تا از این عبارت جواز قمه‌زنی و خونریزی را استفاده کرده و بگویند چون امام زمان(عج) حاضر است برای جد بزرگوارش خون گریه کند، پس ما نیز می‌توانیم قمه‌زنی و خونریزی کنیم!

این گونه استدلال‌ها یا از شدت تعصب آن‌هاست یا از روی قلت سواد، زیرا هر شخص غیر مغرضی با شنیدن این جملات متوجه می‌شود که خون گریه کردن امری است که عرفاً محال بوده و عملی نیست، پس اگر معنای کلام را آن گونه که قمه‌زنان معنی می‌کنند تصور کنیم، لازم می‌آید که نعوذبالله امام زمان(عج) در این کلمات دروغ گفته باشند، این گونه استعمالات ادبی که برای بیان شدت احساسات فرد به کار می‌رود در کلام فصحا به وفور یافت می‌شود و نباید آن را در غیر محل آن، معنی کرد.

۶-امام سجاد و کوبیدن سر به دیوار

یکی دیگر از ادله مدافعان قمه‌زنی به نقل تاریخی است که آمده امام سجاد(ع) در عزای حسین به تمام قد بلند شده و سر را دیوار کوبید و… : «قام علی طوله و نطح الجدار بوجهه فکسر انفهه و شجّ رأسه و سال دمه علی صدره و خرّ مغشّیا علیه من شدة الحزن و البکاء»؛ تمام قد حضرت ایستاد و صورت خود را به دیوار منزل کوبید پس بینی آن حضرت و سر ایشان شکست و خونش بر صورت ایشان ریخت و از شدت حزن و گریه از هوش رفتند».[5]

در پاسخ باید گفت:

محدث نوری(متوفای ۱۳۲۰ قمری) کتابی با نام «دار السلام» دارد، در این کتاب احادیث ضعیفی مطرح شده است و قابل اعتنا نیست، ج. قضیه امام سجاد(ع) که نقل شده حدیث نبوده بلکه نقل تاریخی است و در کتاب‌های معتبر تاریخی نقل نشده است.

این گونه حرکات با مبانی اسلام و قرآن و عزاداری امام حسین(ع) منافات دارد و مصداق لطمه زدن به بدن است و حرام است، در نتیجه نمی‌توان به چنین حدیثی که نه ریشه تاریخی دارد و نه در منابع حدیثی و تاریخی وجود دارد و نه با مبانی قرآن سازگاری دارد، استناد کرد.

*تبیین دلایل حرمت قمه‌زنی

۱-بدعت بودن قمه‌زنی

قمه‌زنی از امور اختراعی است که هیچ‌گونه سابقه‌ای در عصر ائمه(ع) و حتی قرون نزدیک به آن نداشته است، شهید مطهری در این رابطه می‌گوید: قمه‌زنی و بلند کردن طبل و شیپور از ارتدوکس‌های قفقاز به ایران سرایت کرد و چون روحیه مردم برای پذیرفتن آن‌ها آمادگی داشت، همچون برق در همه جا دوید.[۶]

علامه سید محسن امین می‌نویسد: بزرگترین گناه‌ها این است که انسان بدعت‌ها را به جای مستحب گرفته و یا امور مستحبی را بدعت وانمود کند، امور نهی شده که در عزاداری‌ها فراوان اتفاق می‌افتد، از قرار زیر است: کذب و دروغ گفتن؛ آزار نفس و اذیت کردن بدن که همان قمه زدن و … حرام بودن این امور، عملاً و فعلاً ثابت است؛ جیغ زدن و فریادهای بلند زنان که علاوه بر زشت بودن آن، اصلاً گناه و معصیت است؛ غیر از اینها آنچه به نام دین در اینگونه مجالس، موجب آبروریزی و هتک حرمت فوق‌العاده دین می‌شود و حد مرزی نیز نمی‌توان بر آن شمرد.[۷]

۲- وهن و تضعیف مذهب

مهمترین دلیلی که برای حرمت قمه‌زنی ذکر شده وهن نسبت به مذهب است تا کنون در شبکه‌های تلویزیونی و رسانه‌های ضد اسلامی در جهان، با استناد به صحنه‌های قمه‌زنی که در برخی دیگر از کشورهای اسلامی نظیر پاکستان و عراق هم معمول است، تولیدات زیادی را بر علیه اسلام و مسلمین تهیه کرده‌اند که در آن‌ها چهره‌ای خشن و زشت از اسلام معرفی شده است، نظیر فیلم «شمشیر اسلام» که توسط شبکه تلویزیونی بی بی سی تهیه شده و یا فیلم «ترور شیعی» که از تلویزیون آمریکا پخش شد که در آن شیعیان به گونه‌ای معرفی شده بودند که به چیزی جز قتل و خونریزی فکر نمی‌کنند و در پایان نیز صحنه‌های از قمه‌زنی در روز عاشورا پخش شد.[۸]

مقام معظم رهبری در این رابطه مطلبی نقل کرده‌اند: «… وقتی کمونیست‌ها بر منطقه آذربایجان شوروی سابق مسلط شدند، همه آثار اسلامی را از آنجا محو کردند مثلاً مساجد را به انبار تبدیل کردند و … هیچ نشانه‌ای از اسلام و تشیع باقی نگذاشتند، فقط یک چیز را اجازه دادند و آن قمه زدن بود، دستورالعمل رؤسای کمونیستی به زیر دستانشان این بود که مسلمانان حق ندارند نماز جماعت برگزار کنند و یا قرآن بخوانند، اما اجازه دارند که قمه بزنند، چون خود قمه‌زنی برای آن‌ها یک وسیله تبلیغاتی بر ضد دین و تشیع بود …» [9]

 

پی‌نوشت‌ها:

[۱] . ناسخ التواریخ، جلد ۶، صفحه ۵۴٫

[۲] . منتهی الآمال، شیخ عباس قمی، جلد ۱، صفحه ۷۵

[۳]. کشف اسرار، امام خمینی، صفحه ۱۷۳

[۴]. در سایه آفتاب، محمدحسن رحیمیان، صفحه ۱۱۶

[۵]. دارالسلام، جلد۲، صفحه ۱۷۹

[۶]. جاذبه و دافعه علی(ع)، صفحه ۱۵۴

[۷]. التنزیه، صفحه ۱۳

[۸].کیهان عربی ۶/۱/۱۴۱۵، شماره ۳۱۱۳

[۹]. نقل شده در دیدار عمومی با مردم مشهد در اول فروردین ۱۳۷۶

 

هوای حرم.....عکس حرم سنگ صبورم

پنجشنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۲، ۱۰:۲۱ ق.ظ

کعبه ام بر لب آب...

کعبه ام تشنه لب است

کعبه ام زیر سم اسبان است

کعبه ام ظهر عاشورا بی سر

وسرش بر نیزه

و خدا میداند کعبه ام چند گل زخم به تن میدارد......


پ.ن :دلت که گرفته باشد.....
فرقی نمی کند......
کودک باشی یا بزرگ! 
پیر باشی یا جوان!
ثروتمند باشی یا فقیر!
در همه اینها یک چیز مشترک است:
دلی که گرفته است و هیچکس درک نمی کند....
((
السلام علیک یا سید الشهدا(ع)))


پ.ن :امام زمان (ارواحنا له الفداه):همانا دعاگوی هر مومنی هستیم که مصیبت جد شهیدم را یاد آوری کند و آنگاه برای تعجیل فرج من دعا کند.


پ.ن:امام خامنه ای: 

غربت از این بالاتر و مبارزه از این غریبانه‌تر؟!دشوارترین مبارزه، مبارزه غریبانه است. کشته شدن در میان هیاهو و هلهله دوستان و تحسین عامّه مردم، چندان دشوار نیست.غربت از این بالاتر و مبارزه از این غریبانه‌تر؟! آن وقت در این مبارزه غریبانه، عزیزترین عزیزانش در مقابل چشمش قربانی شوند. پسرانش، برادرزاده‌هایش، برادرانش و پسرعموهایش؛ این گلهای بنی‌هاشم، پرپر شوند، و در مقابلش روی زمین بریزند و حتّی کودک شش‌ماهه‌اش هم کشته شود!


پ.ن : از قمه زنی و هرکی قمه میزنه بدم میاد!!!!!

السلام علی الحسین....

سه شنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۲، ۱۱:۴۰ ق.ظ

بنویس روی صفحه قلم ... آه کربلا/ 
آتش گرفت باز دلم ... آه کربلا/ 
دوری، شکستگی، دل پر خسته از همه/ 
خیره به قاب عکس حرم ... آه کربلا/ 
پیراهن سیاه تو و شال نوکری/ 
ماه عزا و خیمهٔ غم ... آه کربلا/ 
پرچم، کُتل، حسینیه، روضه، نوای عشق/ 
سینه زنی و نوحه و دم ... آه کربلا/ 
سقّا و مشک پاره و دو دست جدا شده/ 
افتادن امیر و علم ... آه کربلا/ 
زینب وداع، حسین اشاره به قلب خون / 
بر پهلوی شکسته قسم ... آه کربلا/ 
بانگ بنیّ روضه گودال قتلگاه/ 
مادر رسید با قد خم ... آه کربلا...!


امام خامنه ای:کار امام حسین علیه‌الصّلاه والسّلام در کربلا، با کار جدّ مطهرش حضرت محمد بن عبداللَّه صلی‌اللَّه‌علیه‌وآله‌وسلم در بعثت، قابل تشبیه و مقایسه است. قضیه این است.همان طور که پیغمبر در آن جا، یک تنه با یک دنیا مواجه شد، امام حسین هم در ماجرای کربلا، یک تنه با یک دنیا مواجه بود. ۱۳۷۵/۰۹/۲۴


اشکی برای شیعیان:شیخ نمر....ما افسران جوان جنگ نرم حمایت خود را از شیخ باقر النمر رهبر انقلاب شیعیان عربستان اعلام کرده و اعدام این رهبر انقلابی را از سوی حکومت آل سعود محکوم می نماییم!
مرگ بر آمریکا....مرگ بر ضد ولایت ولایت فقیه!

يكشنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۲، ۱۱:۱۰ ق.ظ

امام خامنه ای جونم .....

قربونت بشم نائب امام زمان (ع)جونم

چشــــــــــــــــــــــــــــــــــم !

همه ی  حرفات رو چشم...

سمعا و طاعتا!

عاشقتم به خدا.....

دعا کن واسه مون!

نائب امام زمانی (ع) شما....

تنها کسی که واقعا روی این زمینه خدا 

میشه بهش اعتماد کرد

که واقعا 

حرفاش حرف امام زمانه(ع).....

دوستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتون دارم

مرگـــــــــــــــــــــــــــــــ بر  آمریکا

مرگـــــــــــــــــــــــــــــــ بر اسرائیل

مرگـــــــــــــــــــــــــــــــ بر ضد ولایت فقیه!

اللهم عجل لفرج مولانا صاحب الزمان.....

اللهم احفظ امام زماننا و احفظ نائبه امام خامنه ای.......

اللهم الرزقنا توفیق شهادت فی سبیلک.....

اللهم ارزقنا شفاعت الفاطمه الزهرا.....

اللهم الرزقنا زیارت المهدی.....

+انگار قسمت نبود برم مشهد الرضا...نطلبیده بودن انگار....

+دلم شکسته امام رضا(ع) اول محرم هم هست....

+خدایا خیلی خوبه که تو رو دارم....

+دلم کربلا میخواد!!!!

عید غدیربر امام زمانمان مبارک

پنجشنبه, ۲ آبان ۱۳۹۲، ۱۰:۲۳ ق.ظ

چوشهر علم نبی گشت در علی بشود
بدا به حال هرآن کس که بر علی بشود

غدیر صحنه ی اوج ولایت است ببین
پیمبر آمده از هر نظر علی بشود

خدا شود به خداونداگر که یک پله
از این که هست علی بیشتر علی بشود

چه محشری شده برپا به روی بار شتر
حساب کن که نبی ضرب در علی بشود

در این معادله اصلا درست هم این است
خبر رسان که نبی شد خبر علی بشود

نه اینکه نام علی حافظ ابوالبشر است
قرار بود دعای سفر علی بشود

تبر به دست اگر بت شکن شد ابراهیم
نبی ست بت شکن اما تبر علی بشود

چه در غدیر چه در خیبر و چه در محشر
قرار هست فقط یک نفر علی بشود

به غیر فاطمه آن هم نه درتمام جهات
نمی شود که کسی این قدر علی بشود

فقط برای حسین است این فضلیت که:
پدر علی و هرآنچه پسر علی بشود

نه هر جدال که در اوج جنگ کرب و بلا
حسین تر شود عباس تر:علی بشود

چه در زمان نبی و چه در دل محراب
همیشه باعث شق القمر علی بشود

+پ.ن:خدا یک علی داشت. خدارو شکر آن هم امام ما شد.(آیت الله آقا شیخ محمد کوهستانی)

+پ.ن:امیر المومنین علی(ع): عجب دارم از کسی که از کیفر وعقوبت خدا می ترسد ولی خود را از گناه باز نمی دارد وشگفتا از کسی که امید پاداش وثواب دارد ولی از کار زشت اش توبه نمی کند وباز گناه می کند. بحارالانوار،ج 74،ص237

+عید غیدیر رو به نائب امام زمان(ع) سید علی تو این روز که منتصب به امیر المومنین (ع) هستش رو تبریک میگم.انشاالله علی(ع) نگهدارتون باشه امام خامنه ای جونم.
پ.ن:ببخشید به وبلاگا تون سر نمیزنم......مرورگرم خرابه و وقت درس کردنش رو هم ندارم.همش امتحان و تست و امتحان و تست......

خوب باید درس بخونم دیگه....به هر حال ببخشید!یا علی......